
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (E90/E91) 04-13/X1 (E84) 09-15 (Ate)
3 984 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7238.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (E90/E91) 04-13/X1 (E84) 09-15 (Ate)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 354, 05P1271, 05P1509, 0857.10, 13.0470-7238.2, 1501221539, 16728, 181940, 22-0558-6, 221539, 23313 203 0 5, 2331301, 24255.200.1, 2857.10, 302262, 34 11 6 780 711, 34 11 6 794 917, 573181B, 573181J, 573181J-AS, 601027, 604098, 822-558-6 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 155.1 мм |
| Висота | 68.3 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 68,3 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0334/0269 |
| Товщина (мм) | 20,3 |
| Ширина [мм] | 155,1 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0297.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 984 ₴




