
Колодки гальмівні (передні) VW T6 15- (з датчиком)
4 176 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-3892.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) VW T6 15- (з датчиком)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 05P2254A, 13.0470-3892.2, 142399, 179950, 1920.01, 21920.01, 22-1321-0, 2247159, 26268.180.2, 2626801, 302547, 7LA 698 151, 7LA 698 151 B, 7LA 698 151 D, 822-1321-0, 8DB 355 040-921, 8DB 355 040-921, BPD2491, LP3651, MDB4283, P 85 187, 0 986 460 116 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 135.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 72,0 |
| Висота 2 [мм] | 70,0 |
| Гальмівна система | CBI |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 160 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0465/0785 |
| Товщина (мм) | 18,0 |
| Ширина [мм] | 135,6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 176 ₴






