
Колодки гальмівні (задні) BMW 2 (F44/46)/ i3 (I01)X1 (F48)/X2 (F39)/ Mini Clubman (F54) 13- ATE Ceramic
4 471 ₴
- В наявності
- Код: 13.0470-7315.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) BMW 2 (F44/46)/ i3 (I01)X1 (F48)/X2 (F39)/ Mini Clubman (F54) 13- ATE Ceramic
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 812, 13.0460-7315.2, 1501221568, 1573.00, 182193, 21573.00, 221568, 25331.160.1, 2533101, 34 20 1 543 683, 34 20 6 885 547, 34 21 6 859 917, 601407, 606550, 8DB 355 021-681, 8DB 355 021-681, BL2832A1, FDB4954, GDB2063, LP2719, MDB3723 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 123 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 47.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 123 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 46.7 мм |
| Товщина | 16.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 47,9 |
| Висота 2 [мм] | 46,7 |
| Гальмівна система | ATE |
| Дозволено для потужності ТЗ [кВт] | 225 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0258/0176 |
| Товщина (мм) | 16,2 |
| Ширина 1 [мм] | 123,0 |
| Ширина 2 [мм] | 123,0 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0986.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 471 ₴




