
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (E90) 07-13/5 (E60/E61)/6 (E63/E64) 03-10/7 (E65/E66/E67) 01-08
4 722 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7306.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (E90) 07-13/5 (E60/E61)/6 (E63/E64) 03-10/7 (E65/E66/E67) 01-08
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0460-7296.2, 13.0470-7306.2, B1.G120-1486.2, G1201486, 22-0558-9, 025 233 4720, 23312 00 551 10, 181940-203, 9010670, 23312.200.9, 181577, B8210147, 22-0558-8, 025 233 4720/PD, B8210144, 2331207, 0 986 495 082, 23312 00 701 10, 2331303, B8210143 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 155.1 мм |
| Висота | 68.3 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 68,3 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0334/0269 |
| Товщина (мм) | 20,3 |
| Ширина [мм] | 155,1 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0230.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 722 ₴





