
Колодки гальмівні (передні) Lexus LX/Toyota Land Cruiser 300 3.3/3.4 21- (Advics)
4 782 ₴
- В наявності
- Код: 2683201
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Lexus LX/Toyota Land Cruiser 300 3.3/3.4 21- (Advics)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0446502580, 0446560380, 05P2410, 0986T18176, 14010, 14010, 182453, 182453, 2214010, 2683201SC, 35496, 446560380, 672226, 82214010, 9667D2442, A1N316, B111552, BBP2973, BP13048, BP3971, D2390MH, DB2639ULT4WD, FBP3716, GDB8433DT, J3602150, KBP10254 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 143.4 мм |
| Висота | 82.6 мм |
| Товщина | 17.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 82,6 |
| Гальмівна система | Advics |
| Товщина (мм) | 17,9 |
| Ширина [мм] | 143,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 782 ₴




