
Колодки гальмівні (задні) Audi A4/Q7 15-/A5 09-//Q5 16-/A6 18-/A7/A8/VW Touareg 17- (Lucas/TRW) ATE Ceramic
4 951 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13.0470-2796.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
Колодки гальмівні (задні) Audi A4/Q7 15-/A5 09-//Q5 16-/A6 18-/A7/A8/VW Touareg 17- (Lucas/TRW) ATE Ceramic
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 833, 13.0460-2796.2, 1669.08, 182256, 21669.08, 22308.175.1, 2230801, 4N0 698 451, 4N0 698 451 J, 601497, 80A 698 451 B, 8DB 355 024-791, 8DB 355 024-791, 8W0 698 451 BC, 8W0 698 451 BE, 8W0 698 451 BG, 8W0 698 451 BJ, 8W0 698 451 F |
| Стан | Новий |
| Ширина | 129 мм |
| Висота | 58.9 мм |
| Товщина | 17.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 58,9 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| Дозволено для потужності ТЗ [кВт] | 225 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0258/0217 |
| Товщина (мм) | 17,7 |
| Ширина [мм] | 129,0 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0990.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 951 ₴




