
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (F10/F11) 09- (Ate) ATE Ceramic
4 942 ₴
- В наявності
- Код: 13.0470-7268.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (F10/F11) 09- (Ate) ATE Ceramic
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 424 620, 0 986 494 705, 0857.20, 13.0460-7268.2, 16825, 24697 193 0 5, 2469701, 2469781, 2857.20, 34 11 6 775 310, 34 11 6 856 591, 34 11 6 858 047, 34 11 8 847 064, 5705-D1504, 573187J, 573188J, 573364J, 601283, 604100, 845181, 8DB 355 014-351 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 154.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 63,5 |
| Висота 2 [мм] | 63,5 |
| Гальмівна система | ATE |
| Дозволено для потужності ТЗ [кВт] | 225 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0258/0314 |
| Товщина 1 [мм] | 19,3 |
| Товщина 2 [мм] | 20,3 |
| Ширина 1 [мм] | 155,1 |
| Ширина 2 [мм] | 154,6 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0298.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 942 ₴




