
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (W205/S205/C205)/E-class (W213) 16- ATE Ceramic
5 459 ₴
- В наявності
- Код: 13.0470-4892.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (W205/S205/C205)/E-class (W213) 16- ATE Ceramic
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 000 420 49 00, 000 420 49 04, 000 420 50 00, 000 420 79 00, 000 420 84 03, 000 420 90 00, 116428, 13.0460-4892.2, 1501223391, 1705.00, 182282, 21705.00, 22-1134-0, 223391, 22586.180.1, 2258601, 302297, 822-1134-0, 8DB 355 031-701, 8DB 355 031-701 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 141.9 мм |
| Висота | 96.2 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 96,2 |
| Гальмівна система | Brembo |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Дозволено для потужності ТЗ [кВт] | 225 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0479/0481 |
| Товщина (мм) | 18,0 |
| Ширина [мм] | 141,9 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0067.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 459 ₴




