
Колодки гальмівні (передні) Audi A6/A7/A8 10- (Ate) (з датчиком)
5 485 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7280.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Audi A6/A7/A8 10- (Ate) (з датчиком)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 986, 05P1743, 13.0470-7280.2, 1441.12, 15012247106, 16823, 181993, 21441.12, 22-0953-0K, 2247106, 25158.200.2, 2515802, 4G0 698 151 B, 4G0 698 151 G, 4H0 698 151 D, 510889, 573381J, 822-953-0K, 8DB 355 016-031, 8DB 355 016-031, AN-4704WK |
| Стан | Новий |
| Ширина | 193 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 71 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 74 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 71,0 |
| Висота 2 [мм] | 74,0 |
| Гальмівна система | ATE |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 310 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0334/0407 |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 20,3 |
| Ширина [мм] | 193,0 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0993.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 485 ₴






