
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Defender 19-/Discovery 16-/Range Rover 12- 4x4 (Brembo)
7 794 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-4899.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Defender 19-/Discovery 16-/Range Rover 12- 4x4 (Brembo)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 05P2263, 13.0470-4899.2, 177323, 182366, 1831.00, 20581.170.1, 2058101, 21831.00, 22-1251-0, 224039, 822-1251-0, 8DB 355 039-881, 8DB 355 039-881, B1.G120-2231.2, BL2943A1, BP1974, BPD2360, G1202231, LP3540, LR110084, MDB4102, P 44 029, 20581.170.1 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 152.5 мм |
| Висота | 96.7 мм |
| Товщина | 18.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 96,7 |
| Гальмівна система | Brembo |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A1279/5449 |
| Товщина (мм) | 18,7 |
| Ширина [мм] | 152,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 794 ₴




