
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Range Rover III/IV 02-/Range Rover Sport 05-/Discovery V 16-
8 161 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-4885.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Range Rover III/IV 02-/Range Rover Sport 05-/Discovery V 16-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 440, 05P1885, 13.0470-4885.2, 1501224036, 181956, 22-1024-0, 224036, 24659.170.1, 2465901, 510863, 573343J, 573343JC, 822-1024-0, 8DB 355 016-151, 8DB 355 016-151, B1.G120-1587.2, FDB4379, G1201587, GDB1834, LR016684, LR020362, LR057725 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 189.7 мм |
| Висота | 99.5 мм |
| Товщина | 16.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 99,5 |
| Гальмівна система | Brembo |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0612/0470 |
| Товщина (мм) | 16,7 |
| Ширина [мм] | 189,7 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0840.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 161 ₴




