Сайлентблок балки (задньої/ззаду) Ford Mondeo 00-07
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 00226675, 014 710 0011, 046629B, 06.SB.527, 081032, 1 404 977, 101642, 110015010, 1216106, 1556173/S, 16-BS-0214, 19386, 19931AP, 1S715K818AC, 20262, 2101-012, 211557EGT, 2600102, 271169, 302 328, 35062, 35084, 36659, 411618, 434 016, 49398342 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 209 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 16,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 46,5 |
| Сторона монтажу | Задня вісь праворуч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 669 ₴


