Сайлентблок балки (задньої/спереду) BMW 5 (E39)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 00083723, 001-10-29429, 046578B, 0802653-00/80SHA, 0802653-00/90SHA, 0802653-00/CS, 1450301100, 187075, 20 93 2036, 211602EGT, 2307-0904, 25854 01, 271707, 27178, 27178, 27178, 300 333 1111/HD, 33 31 1 094 036, 33311094036-FE, 35218, 411455, 4232781 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 62 мм |
| Діаметр внутрішній | 36 мм |
| Діаметр зовнішній | 66 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 26 |
| Довжина [мм] | 140 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 108 |
| Сторона монтажу | Задня вісь праворуч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 375 ₴





