Сайлентблок балки (задньої) MB A-class (W168) (к-кт)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0902598, 10 93 3660, 168 350 14 08, 33660, 849329, 849329 KIT, A 168 350 14 08, V30-7294, 33658, 1683510142, 014 035 0093, 33660 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 51 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона монтажу | ззаду |
| потрібна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 512 ₴



