Сайлентблок балки (задня) MB A-class (W169)/B-class (W245) 1.5-Electric 04-12
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 169 351 04 42, 169 353 00 43, 30714 01, 33 10 7693, 34893, 413093, 504077, 536699, 71056MR, 800489, 849330, 88-630-A, A169 351 04 42, A169 353 00 43, A823217, GSP-536699, ME-SB-15310 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 41 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Довжина | 39 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 17 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 99,2 |
| Сторона монтажу | Задня вісь праворуч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 076 ₴




