
Колодки гальмівні (передні) Toyota Corolla 01-08/Prius 03-09/Yaris 99-05
915 ₴
- В наявності
- Код: 025 235 1017
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Toyota Corolla 01-08/Prius 03-09/Yaris 99-05
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 424 534, 0 986 424 535, 0 986 424 803, 025 235 1017/PD, 04465-0D020, 04465-0D030, 04465-0W050, 04465-0W080, 04465-12580, 04465-12581, 04465-12590, 04465-12591, 04465-12592, 04465-13020, 04465-13050, 04465-17100, 04465-17101, 04465-17140 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 116.4 мм |
| Висота | 51.6 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 51,6 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина (мм) | 16,5 |
| Ширина [мм] | 116,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 915 ₴




