
Колодки гальмівні (задні) Toyota Camry 96-02/Prius 03-09/Lexus ES 96-01 (Akebono)
961 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 424 730
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Toyota Camry 96-02/Prius 03-09/Lexus ES 96-01 (Akebono)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 495 389, 04466 32030, 04466 32040, 04466 47010, 0446632030, 05P1112, 116356, 13 0460 5676 2, 1501224597, 181633, 2359201, 2359204, 2359215004, 2801 00, 302803, 446632030, 446632030, 572559J, 572559JD, 601242, 6132782, 6132789, 670097, 801 00 |
| Стан | Новий |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 14.8 мм |
| Ширина | 77.1 мм |
| Висота | 38.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 38,5 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 23592 |
| Обмеження виробника | AKEBONO System |
| Товщина (мм) | 15,6 |
| Ширина [мм] | 83 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 313 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 961 ₴


