
Колодки гальмівні (передні) Fiat Doblo 01-/Linea 10-/Idea 04-
991 ₴
- В наявності
- Код: 181673-701
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Fiat Doblo 01-/Linea 10-/Idea 04-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 025 237 0819, 05P1192, 0859 10, 0859.10, 116057, 13.0460-3811.2, 151-1325, 151-2674, 1623053280, 16554, 16876, 16964, 181673-701, 22-0322-1, 222364, 223740, 23312, 23312, 2370803, 2859.10, 2859.10, 301698, 323740, 323751, 323752, 331.1, 331.1, 37418 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 136.7 мм |
| Висота | 57.3 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 57,3 |
| Гальмівна система | Bosch |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-01111/1091 |
| Технічний інформаційний номер | 181673-701 |
| Товщина (мм) | 19 |
| Ширина [мм] | 136,7 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 991 ₴




