
Колодки гальмівні (задні) Honda Accord IV/V/Civic VI/VII/VIII
1 007 ₴
- В наявності
- Код: 025 217 1914/PD
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Honda Accord IV/V/Civic VI/VII/VIII
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 461 006, 0 986 494 358, 025 217 1914/PD, 025 217 1914/W, 0325.02, 0325.12, 0325.22, 0325.32, 0325.42, 05P1014, 05P508, 06430-S5A-E50, 06430-S5A-J00, 06430-SED-E60, 07.B315.05, 13.0460-5929.2, 1501222651, 1501229980, 16297, 16775, 16873, 170289 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Задні колеса |
| Ширина | 88.8 мм |
| Висота | 47.4 мм |
| Товщина | 14.6 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 47,4 |
| Гальмівна система | Akebono |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина (мм) | 14,6 |
| Ширина [мм] | 88,8 |
| Якість | PREMIUM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 007 ₴




