
Колодки гальмівні (задні) Land Rover Range Rover III/IV/Sport I/II 09-
1 030 ₴
- В наявності
- Код: 181952
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Land Rover Range Rover III/IV/Sport I/II 09-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 494 409, 000 348B-SX, 025 250 8517, 025 250 8517/PD, 05P1652, 10301216, 1051248, 116122, 12-1416, 12594, 13.0460-2629.2, 13046118242N-SET-MS, 1408 00, 1408.00, 181952, 19-3159, 200683, 200683, 21408.00, 21408.00, 22 11 6122, 22.35.122, 22-0837-0 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 104.7 мм |
| Висота | 72.4 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 63 |
| Гальмівна система | LUCAS-TRW |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-01111/2729 |
| Технічний інформаційний номер | 181952 |
| Товщина (мм) | 17,1 |
| Ширина [мм] | 116,7 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030 ₴




