
Колодки гальмівні (передні) Ford Transit 91-00 14"
1 091 ₴
- В наявності
- Код: 025 214 7018
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Ford Transit 91-00 14"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 460 963, 0 986 494 292, 025 214 7018/PD, 0391.00, 0391.02, 05P1059, 05P481, 1 074 971, 1 134 158, 1 301 589, 116069, 13.0460-3960.2, 140896, 140896-203, 16037, 201.0, 201.1, 21470.190.1, 2147001, 2147002, 22-0194-0, 22-0194-1, 222521, 301036 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 139 мм |
| Висота | 64 мм |
| Товщина | 18.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 64 |
| Гальмівна система | Bendix |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина (мм) | 18,7 |
| Ширина [мм] | 139 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 091 ₴




