
Колодки гальмівні (передні) Chevrolet Epica 05-/Daewoo Nubira/Leganza 97-/Rezzo 00-
1 108 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 424 474
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Chevrolet Epica 05-/Daewoo Nubira/Leganza 97-/Rezzo 00-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 343, 0 986 495 059, 0 986 495 116, 025 232 3417/W, 025 232 3714, 05P682, 0645 02, 0645 12, 0645 22, 0645 32, 0645.02, 0645.12, 0645.22, 0645.32, 10195, 1050805, 1050807, 1051042, 1064 F, 1080-2090, 1170391, 12072, 12-1234, 13.0460-5859.2 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.8 мм |
| Ширина | 143 мм |
| Висота | 51.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 23234 |
| Висота [мм] | 51,8 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 1 987 474 394 |
| Товщина (мм) | 17,1 |
| Ширина [мм] | 143 |
| обмеження виробника | AKEBONO System |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 108 ₴









