
Фільтр повітряний BMW 3 (G20/G80/G28) 2.0d (B47)/3.0d (B57) 18-) (з поролоном)
1 076 ₴
- В наявності
- Код: A3049
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний BMW 3 (G20/G80/G28) 2.0d (B47)/3.0d (B57) 18-) (з поролоном)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 13718594535, A2707, A3049, AP026/7, CA12644, E1779L, ELP9603, F026400753, LX3985/1, NFA1518, P764A, PA7929, WA9965, WA9965, 312 321 0044, LX 3985/1, C 27 054 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 274 мм |
| Ширина | 232 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 69 |
| Довжина [мм] | 274 |
| Ширина [мм] | 232 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 076 ₴



