
Колодки гальмівні (задні) Subaru Impreza 16-/Outback 15-/Legacy 09-14/Forester 18-
1 084 ₴
- В наявності
- Код: 182242
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Subaru Impreza 16-/Outback 15-/Legacy 09-14/Forester 18-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 494 836, 025 221 5814, 05P2097, 1051255, 1087.0, 1087.0, 13.0460-7342.2, 13046136392N-SET-MS, 1501224419, 1638 02, 182242, 21638.02, 21638.02, 22-1087-0, 22158, 22158 145 0 5, 22158.145.1, 2215801, 22159, 22160, 224419, 26696-AL000, 26696-AL020 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 47.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 52.7 мм |
| Товщина | 14.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота 2 [мм] | 52,7 |
| Висота [мм] | 47,9 |
| Гальмівна система | Akebono |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/4368 |
| Технічний інформаційний номер | 182242 |
| Товщина (мм) | 14,5 |
| Ширина [мм] | 123 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 084 ₴




