Фільтр повітряний MB 609 OM364
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 002 094 92 04, 002 094 94 04, 1 457 433 601, 2473, 3004000, 539AP, 60931, 9226, A 002 094 92 04, A 002 094 94 04, A208, A27049, A303, AEP3518, AF0309, AF4915, AG 266, AI5109, AP068, C60230, CA5435, E199L, ELP3745, ELP3745, FA4101, FLI6691, LX 334 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 597.5 мм |
| Ширина | 170.5 мм |
| Висота | 61 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 61 |
| Довжина [мм] | 597,5 |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 170,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 126 ₴





