
Фільтр повітряний Audi Q3 2.5RS TFSI 13-18/VW Golf 3.2 R32 05-09/CC 3.6FSI 12-16/Eos 3.2/3.6FSI 06-10
1 115 ₴
- В наявності
- Код: C 36 188/1
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Audi Q3 2.5RS TFSI 13-18/VW Golf 3.2 R32 05-09/CC 3.6FSI 12-16/Eos 3.2/3.6FSI 06-10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1K0 129 620 B, 30 94 7831, 30.A35.00, 30.B54.00, 47831, 60832, A1960, A2319, A2739, ADV182220, C 265/1, CA10765, DP1110100302, E701L01, EAF627, F 026 400 477, FAF-11018, HP 2420 A, K 7099/1, PA7659, PA7959, PC 2504 E, QFA0922, S 3A35 A, S 3B54 A, WA9516 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 82 мм |
| Внутрішній діаметр | 234 мм |
| Зовнішній діаметр | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 346 |
| Ширина [мм] | 223 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 115 ₴




