
Колодки гальмівні (передні) Suzuki Grand Vitara 01-05/XL-7 01-06
1 120 ₴
- В наявності
- Код: 181715
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Suzuki Grand Vitara 01-05/XL-7 01-06
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 494 711, 025 243 0115/W, 05P1483, 1051054, 116391, 1166 01, 1166.01, 1170669, 1177 001B-SX, 12-1205, 12568, 1501225219, 181715, 19-1445, 21166.01, 21166.01, 21474, 22-0765-0, 225219, 24301, 2430101, 24317z, 27SZ015, 323702, 33 10 5360, 3592 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 123.1 мм |
| Висота | 55.4 мм |
| Товщина | 16.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 55,4 |
| Гальмівна система | Akebono |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-01111/1217 |
| Технічний інформаційний номер | 181715 |
| Товщина (мм) | 16,4 |
| Ширина [мм] | 123,1 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 120 ₴



