
Фільтр повітряний MB C-class (W205/S205/C205) 4.0 i AMG 14-/G-class (W463) 4.0 i 15-
1 129 ₴
- В наявності
- Код: A3036
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний MB C-class (W205/S205/C205) 4.0 i AMG 14-/G-class (W463) 4.0 i 15-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 174824, 1770940004, 3048500, A1770940004, A2694, A3036, ADBP220055, C29048, CA12635, E1705L, F026400784, LX4758, PA7908, F 026 400 784, B12403, C 29 048, 174824, ADBP220055, S 3485 A |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 290 |
| Ширина [мм] | 129 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 129 ₴



