
Колодки гальмівні (передні) Toyota Land Cruiser 90 96-02/VW Taro 2.4D 89-97
1 097 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 424 268
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Toyota Land Cruiser 90 96-02/VW Taro 2.4D 89-97
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 50A 174, 0 986 50A 222, 0 986 TB2 169, 04465 35030, 04465 35031, 04465 35040, 04465 35080, 04465 35140, 04465 35190, 04465 35230, 04465 35240, 04465 35260, 04465 35280, 04465 60030, 04465 60130, 04465 60260, 044650K330, 04465YZZAF, 04465YZZBD |
| Стан | Новий |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 119 мм |
| Висота | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 68,1 |
| Висота 2 [мм] | 73,6 |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 21679 |
| Обмеження виробника | SUMITOMO System |
| Товщина (мм) | 15 |
| Ширина [мм] | 119,1 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 350 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 097 ₴









