
Колодки гальмівні (передні) Fiat Sedici 06-14/Suzuki SX4 06-
1 136 ₴
- В наявності
- Код: 181758-700
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Fiat Sedici 06-14/Suzuki SX4 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 494 129, 0 986 495 101, 025 243 9116/W, 10300946, 10302008, 1050232, 1080-8208, 1170442, 1215 01, 1215.01, 1226 001B-SX, 1226 001-SX, 12359, 13.0460-2715.2, 13046027152N-SET-MS, 13046027152N-SET-MSP, 151-1928, 16658, 181758-700, 19-1150, 19374463 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 131.5 мм |
| Висота | 56.9 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 56,9 |
| Гальмівна система | LUCAS-TRW |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-01111/1433 |
| Технічний інформаційний номер | 181758-700 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Ширина [мм] | 131,5 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 136 ₴



