
Колодки гальмівні (передні) BMW 1 (E81/E82/E87/E88) 04-13/2 (F45) 14-18
1 103 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 495 251
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW 1 (E81/E82/E87/E88) 04-13/2 (F45) 14-18
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 588, 0 986 50A 256, 0 986 TB2 889, 0 986 TB3 112, 05P1241, 113100, 13 0460 2710 2, 13 0460 2795 2, 13 0470 2710 2, 13 0470 2795 2, 181662, 181662202, 181662700, 2113100, 2113110, 2391503, 2391503CP, 2391517815, 2391604, 302049, 302654 |
| Стан | Новий |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Товщина | 17.69 мм |
| Ширина | 131.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 53.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 65 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 53,2 |
| Висота 2 [мм] | 65 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 23915 |
| Товщина (мм) | 17,6 |
| Ширина [мм] | 131,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 103 ₴









