
Колодки гальмівні (задні) Hyundai Creta/ix20/Sonata/Kia Ceed/Optima/Picanto 10-
1 127 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 627
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Hyundai Creta/ix20/Sonata/Kia Ceed/Optima/Picanto 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 140, 05P1344, 05P2103, 116260, 116270, 116367, 120902, 13 0460 5780 2, 13 0460 5781 2, 13 0470 5780 2, 13 0470 5781 2, 181712, 181948, 181955, 2120902, 2120942, 2432001, 2432004, 2494901, 2529201, 2567701, 301706, 301867, 302408, 572590J |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Товщина | 14.6 мм |
| Ширина | 93.1 мм |
| Висота | 41.1 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 41 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 24321 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Ширина [мм] | 93,6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 127 ₴




