
Колодки гальмівні (передні) Citroen Berlingo 96-11/Xsara/Peugeot 306 93-05/Partner 96-15 (+датчики)
1 133 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 424 414
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen Berlingo 96-11/Xsara/Peugeot 306 93-05/Partner 96-15 (+датчики)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 495 441, 0 986 TB2 042, 05P683, 13 0460 2829 2, 1501221937, 16 113 350 80, 16 113 350 80, 16237, 1720 59, 1720 59, 181136, 181136700, 2312401, 2312419315, 2634 04, 301326, 4251 54, 4251 54, 4251 55, 4251 55, 4254 85, 4254 85, 571919B, 571919BAS |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 56.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 56 |
| Гальмівна система | Lucas-Girling |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 23124 |
| Товщина (мм) | 18 |
| Ширина [мм] | 129,9 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 241 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 133 ₴





