
Колодки гальмівні (передні) Ford Mondeo 12-
1 183 ₴
- В наявності
- Код: 182231-203
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Ford Mondeo 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 05P2167, 1063.1, 1063.1, 176971, 182231-203, 2 110 592, 20295, 21249.50, 21249.50, 22-0675-0, 24332 188 0 5, 2433205, 33 10 7494, 35163, 511512, 574156J, 601737, 601737, 8110 16038, 8DB 355 037-781, 8DB 355 037-781, 8DB 355 037-781, 9011099, 9011099 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 155.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.9 мм |
| Висота | 66.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 71.7 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота 2 [мм] | 71,7 |
| Висота [мм] | 66,5 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5130 |
| Технічний інформаційний номер | 182231-203 |
| Товщина 2 [мм] | 19 |
| Товщина (мм) | 20 |
| Ширина 2 [мм] | 155,9 |
| Ширина [мм] | 155,2 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 183 ₴




