
Колодки гальмівні (задні) Mazda 3 IV 18-/CX-30 19-/MX-30 20-
1 197 ₴
- В наявності
- Код: 182374
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Mazda 3 IV 18-/CX-30 19-/MX-30 20-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 460 027, 025 261 7415, 05P2199, 1170953, 1170953, 1226.0, 1226.0, 13.0460-7350.2, 13.0470-7350.2, 179956, 182374, 1869.02, 20294, 21869.02, 21869.02, 22-1226-0, 223269, 26174, 26174 144 0 5, 26174.145.1, 2617401, 26175, 26176, 27MZ052, 33 10 5575 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 122.9 мм |
| Висота | 43.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 51.4 мм |
| Товщина | 14.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота 2 [мм] | 51,4 |
| Висота [мм] | 43,9 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5487 |
| Технічний інформаційний номер | 182374 |
| Товщина (мм) | 14,4 |
| Ширина [мм] | 122,9 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 197 ₴



