
Колодки гальмівні (передні) Citroen Xsara 98-04/Peugeot 206 99-
1 178 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 424 801
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen Xsara 98-04/Peugeot 206 99-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 424 529, 0 986 TB2 359, 05P1105, 05P766, 13 0460 3978 2, 1501223736, 16364, 1721 03, 1721 03, 181365, 181365702, 181525701, 2333201, 2333218015, 2339602, 2339618014, 2726 00, 2726 10, 301462, 4251 52, 4251 52, 4252 03, 4252 03, 4252 29, 4252 29 |
| Стан | Новий |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина | 17.8 мм |
| Ширина | 130.9 мм |
| Висота | 52.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 52,5 |
| Гальмівна система | Bosch |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 23332 |
| Товщина (мм) | 17,5 |
| Ширина [мм] | 131 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 311 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 178 ₴




