
Диск гальмівний (задній) Audi A4 00-09/Seat Exeo 08- (245x10) (з покриттям) (повний)
1 287 ₴
- В наявності
- Код: 100.3314.20
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (задній) Audi A4 00-09/Seat Exeo 08- (245x10) (з покриттям) (повний)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100.3314.52, 8DD 355 107-541, 8E0 615 601 P, 92106203, RD00905, 115 523 0030, 78BD3637-2, ADV184323, 23570, 100.1225.20, 0 986 478 986, 24.0110-0261.1, 100.1243.20 |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 10 мм |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 40 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 Approved |
| Зовнішній діаметр [мм] | 245 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 287 ₴



