
Колодки гальмівні (передні) Alfa Romeo 159/Spider 05-11/Giulietta 10-20 (+датчики)
1 268 ₴
- В наявності
- Код: 181730
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Alfa Romeo 159/Spider 05-11/Giulietta 10-20 (+датчики)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 025 230 9216/PD, 025 230 9216/W, 0666 22, 0666.22, 1170583, 1171000, 12214, 12521, 12722, 13.0460-4843.2, 1501221024, 151-1706, 16295, 181730, 2135176, 22-0288-0, 221020, 221024, 221035, 231-01-271, 23580, 23580, 2375603, 2666.22, 297.0, 297.0, 320110 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 131.6 мм |
| Висота | 77.3 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 77,3 |
| Гальмівна система | Brembo |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-01111/1139 |
| Технічний інформаційний номер | 181730 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Ширина [мм] | 131,6 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 268 ₴



