
Колодки гальмівні (задні) MB M-class (W163) 98-05
1 294 ₴
- В наявності
- Код: 181392
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) MB M-class (W163) 98-05
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 424 708, 025 231 9017/PD, 025 231 9017/W, 05P1000, 0698 11, 0698.11, 10 91 6436, 1050618, 1170339, 12-0969, 13.0460-8007.2, 140205, 140209, 140619, 140919, 141215, 151-1230, 163 420 05 20, 163 420 14 20, 16436, 16770, 181392, 19-2869, 21413, 21895 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 140.2 мм |
| Висота | 50 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 61 мм |
| Товщина | 16.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота 2 [мм] | 61 |
| Висота [мм] | 50 |
| Гальмівна система | Bosch |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-01110/471 |
| Технічний інформаційний номер | 181392 |
| Товщина (мм) | 16,7 |
| Ширина [мм] | 140,2 |
| Якість | 944 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 294 ₴






