
Колодки гальмівні (передні) Hyundai i30 07-12/Kia Cee'd 06-/Carens 02-/Cerato 09-/Soul 14-
1 284 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 424 811
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Hyundai i30 07-12/Kia Cee'd 06-/Carens 02-/Cerato 09-/Soul 14-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 995, 0 986 495 369, 0 986 50A 287, 0 986 TB2 460, 0 986 TB3 041, 05P1375, 0K2FA 3328Z, 0K2JA 3328Z, 0K2JA 3328ZA, 103802, 103812, 13 0460 5742 2, 13 0470 5742 2, 1501223506, 170119, 175206, 181540, 2103802, 2103812, 2205201, 2396601, 239661651 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.7 мм |
| Ширина | 130.2 мм |
| Висота | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 57,9 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 23966 |
| Обмеження виробника | Mando System |
| Товщина (мм) | 17,2 |
| Ширина [мм] | 130 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 447 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 284 ₴








