
Колодки гальмівні (передні) Ford Ranger 99-12/Mazda B-serie 99-06/BT-50 06-
1 295 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 424 720
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Ford Ranger 99-12/Mazda B-serie 99-06/BT-50 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 505 681, 0 986 50A 451, 0 986 T18 051, 0 986 TB2 361, 05P1355, 13 0460 5796 2, 1501223250, 16520, 181580, 2354001, 2354016514, 2730 01, 2M342001EA, 2M342001FA, 302060, 3894956, 4118745, 4119192, 4420000, 4420009, 4420012, 4509526, 4509599, 4950 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 151.5 мм |
| Висота | 60.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 61,7 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 23540 |
| Обмеження виробника | Kelsey-Hayes System |
| Товщина (мм) | 17 |
| Ширина [мм] | 151,5 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴



