
Колодки гальмівні (передні) Renault Master II/Opel Movano 98-/Nissan Interstar 02-
1 340 ₴
- В наявності
- Код: LM1442
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Renault Master II/Opel Movano 98-/Nissan Interstar 02-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 424 614, 0 986 424 938, 0 986 494 031, 025 236 1318, 025 236 1318/PD, 05P884, 0819 00, 0819.00, 10300519, 10301776, 1050069, 1080-9701, 111_0841, 1170175, 12-0975, 13.0460-3800.2, 13046038002N-SET-MS, 13046038002N-SET-MSP, 141442, 141442LM |
| Стан | Новий |
| Ширина | 138.8 мм |
| Висота | 79.8 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 79,8 |
| Гальмівна система | Bosch |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A1663/0358 |
| Технічний інформаційний номер | 141442LM |
| Товщина (мм) | 17,8 |
| Ширина [мм] | 138,8 |
| Якість | 517 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 340 ₴




