
Колодки гальмівні (передні) VW Polo VI 17-
1 364 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 925
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) VW Polo VI 17-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 424 933, 05P668, 05P730, 13 0460 7111 2, 13 0470 7111 2, 181184, 181338, 1J0 698 151 C, 1J0 698 151 C, 1J0 698 151 C, 1J0 698 151 C, 1J0 698 151 H, 1J0 698 151 H, 1J0 698 151 H, 1J0 698 151 H, 1J0 698 151 J, 1J0 698 151 J, 1J0 698 151 J |
| Стан | Новий |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 19.2 мм |
| Ширина | 146.4 мм |
| Висота | 54.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 54,8 |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Товщина (мм) | 19,7 |
| Ширина [мм] | 146,1 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 402 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 364 ₴




