Колодки гальмівні (передні) VW T4 90-03 (+датчик)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 424 673, 0 986 494 041, 025 231 7618/W, 0385 11, 0385.11, 10301026, 10302052, 10482, 1050770, 109 465, 111_0746, 1170664, 12-0869, 13.0460-2839.2, 13046028392N-SET-MS, 13046028392N-SET-MSP, 13046028392-SET-MS, 13046028392-SET-MSP, 141321, 151-1820 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Товщина | 18.2 |
| Висота | 80.1 |
| Ширина | 91.5 |
| Висота зовнішньої накладки | 81.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 91.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота 2 [мм] | 81,3 |
| Висота [мм] | 80,1 |
| Гальмівна система | LUCAS-TRW |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-01217/316 |
| Технічний інформаційний номер | 141321 |
| Товщина 2 [мм] | 18,9 |
| Товщина (мм) | 18,2 |
| Ширина 2 [мм] | 91,7 |
| Ширина [мм] | 91,5 |
| Якість | 639 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 368 ₴






