
Колодки гальмівні (задні) VW Golf/Passat 83-02 (TRW) (87.6x52.9x16)
1 366 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2886.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) VW Golf/Passat 83-02 (TRW) (87.6x52.9x16)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 461 769, 13.0470-2886.2, 16342, 16346, 16406, 16488, 180789, 1E0 698 451 B, 1J0 698 451 C, 1J0 698 451 G, 1J0 698 451 K, 1J0 698 451 K, 1J0 698 451 K, 23554 152 1 4, 23554.170.1, 23554.170.3, 2355401, 2355415, 571361B, 571361X, 571906B, 571906JC |
| Стан | Новий |
| Ширина | 87.6 мм |
| Висота | 52.9 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 52,9 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0333/0220 |
| Товщина (мм) | 16,0 |
| Ширина [мм] | 87,6 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 13.0460-0516.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 366 ₴




