
Колодки гальмівні (задні) MB C-class (W203) 00-07/E-class (W210) 96-02
1 443 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-4065.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) MB C-class (W203) 00-07/E-class (W210) 96-02
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 424 520, 0 986 494 022, 002 420 52 20, 003 420 28 20, 003 420 52 20, 005 420 19 20, 0709.00, 0709.00, 0709.10, 0709.10, 13.0470-4065.2, 16149, 16399, 181312, 21898 157 0 5, 21898 157 0 5 T4080, 21898 157 0 5 T4209, 21898.155.1, 2189801, 2189803 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 63.7 мм |
| Висота | 78 мм |
| Товщина | 15.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 78,0 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0498/0514 |
| Товщина (мм) | 15,3 |
| Ширина [мм] | 63,7 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0410.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 443 ₴




