
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Defender 90-16
1 345 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 291
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Defender 90-16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 424 286, 0 986 495 269, 0 986 50A 142, 0 986 TB2 148, 026600, 05P332, 05P626, 116120, 13 0460 6925 2, 140799, 141089, 1501224018, 2151901, 2151902, 2151918004, 2222 00, 2266 00, 2266 10, 2564, 266 00, 302417, 302485, 31452, 3610, 36696, 4680 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 126.5 мм |
| Висота | 68.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 68,5 |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 21519 |
| Товщина (мм) | 17,5 |
| Ширина [мм] | 126,5 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 176 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 345 ₴




