
Колодки гальмівні (задні) Citroen C4 Aircross/Mazda 6/Mitsubishi Outlander III/Peugeot 4008 12-
1 446 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 495 358
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Citroen C4 Aircross/Mazda 6/Mitsubishi Outlander III/Peugeot 4008 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 495 381, 0 986 TB3 224, 05P1802, 116317, 13 0460 5654 2, 13 0470 5654 2, 153602, 16 098 996 80, 16 098 996 80, 16 203 686 80, 16 203 686 80, 16 356 771 80, 16 356 771 80, 182118, 2153602, 2568801, 302152, 4605A802, 4605A998, 4605B070, 4605B071 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 14.3 мм |
| Ширина | 101.3 мм |
| Висота | 45.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 44 |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 25688 |
| Товщина (мм) | 14,3 |
| Ширина [мм] | 101 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 428 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 446 ₴




