
Колодки гальмівні (передні) Mazda 3 18-
1 407 ₴
- В наявності
- Код: 182364
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Mazda 3 18-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 460 232, 05P2278, 1170952, 1170952, 1237.0, 1237.0, 13.0460-5522.2, 13.0470-5522.2, 179955, 182364, 1900 02, 1900.02, 20293, 21900.02, 21900.02, 22-1237-0, 223268, 26177 158 1 5, 26177.160.1, 2617701, 302526, 302526, 33 10 5574, 35327 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 137.6 мм |
| Висота | 56 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 56 |
| Гальмівна система | Akebono |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5495 |
| Технічний інформаційний номер | 182364 |
| Товщина (мм) | 15,8 |
| Ширина [мм] | 137,6 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 407 ₴




