
Колодки гальмівні (задні) Ford Galaxy/Land Rover Freelander 2/Volvo S80/V70 06- (TRW)
1 388 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 213
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Ford Galaxy/Land Rover Freelander 2/Volvo S80/V70 06- (TRW)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 175, 05P1474, 123600, 13 0460 2722 2, 13 0460 2736 2, 13 0470 2722 2, 13 0470 2736 2, 1426143, 1426144, 1439866, 1459450, 1503969, 1566233, 1655233, 16625, 16642, 1752093, 181776, 1916606, 2123600, 2449601, 2449601CP, 2449602, 2449607 |
| Стан | Новий |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16.8 мм |
| Ширина | 106.3 мм |
| Висота | 48.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 48,9 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 24496 |
| Товщина (мм) | 16,9 |
| Ширина [мм] | 106 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 470 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 388 ₴




